افزايش سايز آلت مكس من ويويد

گياهي مكس من ويويد محصول جديد و پر افزايش سايز و تاخيري با تاثير 100 درصد تضميني

مكس من ويويد

افزايش سايز در درازا و ضخامت

افزايش حالت شق پذيري و سفتي آلت

ايجاد تاخير در انزال

ايجاد نعوظ كامل و تاثير طولاني

داراي منشا گياهي و بر اساس طب سنتي

مكس من ويويد يك كپسول ساخته شده از مواد طبيعي و كاملا گياهي برپايه گياهان دارويي آسياي شرقي مانند جنسينگ و … ميباشد كه براي افزايش خون پذيري و سلامتي بافت آلت تهيه شده است. اين ها نمونه بهينه شده هاي مكس من قديمي هستند و از نظر كارايي در صدر رده هاي بزرگ كننده و تاخيري قرار دارند. اين ها داراي تاثير بسيار عالي در افزايش سايز و افزايش نعوظ ميباشند.

تاثيرات و قابليت هاي هاي مكس من ويويد:

افزايش ميل جنسي و تحريك پذيري

افزايش سايز كلي آلت از نظر طول و قطر

افزايش خون پذيري و سلامت بافت آلت

افزايش زمان رابطه (دير انزالي)

درمان كامل و دائمي زود انزالي

افزايش نعوظ (سختي آلت)

كاملا گياهي و بدون عوارض

داراي دفترچه توضيحات و نحوه مصرف

اين ها تاثير فوق العاده اي در افزايش زمان رابطه و درمان زود انزالي دارد، اين ها به عنوان يك راه درمان كامل و مادام العمر زود انزالي ميتواند مصرف شود.

مكس من ويويد با افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشكل نعوض را حل كرده و باعث پر شدن حوضچه هاي اسفنجي آلت ميشود. مكس من ويويد محصولي است 100% گياهي كه هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

قيمت مكس من ويويد اصل : 250000 تومان (كاملا اورجينال)

نحوه مصرف كپسول گياهي مكس من ويويد :

روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد.

در حالت كلي مصرف دو عدد كپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يك يا دو كپسول هنگام صبحانه و يك يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مكمل است.

شايان ذكر است كه مصرف بيش از چهار كپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشك متخصص توصيه نميگردد.

لطفا در حين مصرف كپسول را بدون جويدن و شكستن فرو ببريد.

كپسول را با يك ليوان آب ميل كنيد و آن را بصورت سالم ببلعيد.

مذاكره تلفني طرفين براي خريداري محصول ضروري است

لطفا شماره اي كه پاسخگو باشد وارد نماييد

قیمت : 250,000 تومان  

محصولات شویی افزايش ,ويويد ,مصرف ,كپسول ,گياهي ,سايز ,افزايش سايز ,درمان كامل ,نحوه مصرف ,مصرف كپسول ,زمان رابطه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان fadownloads احسان بنی اسدی رضا افضلی tehran 24 news سفر به قشم