كپسول بزرگ كننده آلت مكس من

بزرگ كننده مكس من

افرايش سايز آلت در طول و قطر (درازي و كلفتي)

تقويت بافت اسفنجي آلت و سفت تر كردن نعوظ

(درمان مشكلات نعوظ و شل بودن آلت در زمان نزديكي)

دست يابي به نعوظ سخت هر زمان شما بخواهيد و ارداه كنيد

تاخير در انزال زودرس و افزايش مدت زمان نزديكي

تشديد شدت ارگاسم (رسيدن به اوج لذت جنسي)

دستيابي به قدرت بيشتر در حين نزديكي

تنظيم و ارتقاء عملكرد غدد جنسي و بيضه ها

طول كشيدن (تاخير در انزال) به ميزاني كه شما ميخواهيد بدون دارو

افزايش بنيه و توان جنسي و تامين تمامي نيازهاي بدن جهت تامين انرژي از دست رفته پس از انزال

maxman-2-768x307

كپسول مكس من بدون شك موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي جنـسي مردان در جهان است . اين كپسول پرترين محصول در آمريكا در سال ۲۰۰۶- ۲۰۰۸ بوده است. مكس من مي تواند به سرعت به افزايش قواي جنـسي، طولاني كردن زمان نزديـكي، كلفت كردن آلـت تـناسلي، درمان موثر ناتواني جنـسي، بهبود زندگي جنـسي طبق تحقيقاتي كه استادان دانشگاه آمريكا صورت داده اند به طور معمول ۶۸% از ن به ۸ دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لـذت جنـسي و ۴۵% از آنها به ۱۲ دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ۷۵% از مردان قادر نخواهند بود بيش از ۳ تا ۶ دقيقه خودشان را كنترل نمايند. مكس من اين مساله را براي شما به سادگي حل خواهد كرد.

مكس من كاملا از مواد طبيعي ساخته شده است

برخي از مواد سازنده مكس من عبارتند از: قارچ كاترپيلار ، نوعي ميوه خوشه اي ، جنسينگ ، زعفران و …

86761594796310091433

برخي از امكانات و قابليتها:

داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي

بدون عوارضي چون تپش قلب ، چاقي و اضافه وزن يا ناراحتي هاي پوستي و گوارشي و…

داراي گواهي GMP ، توليد تحت شرايت كنترل كيفيت از FDA آمريكا

توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص

توليد شده از بهترين نوع مواد طبيعي و ۱۰۰% نوترال بدون هيچگونه عوارض جانبي

آفزايش شـق پذيري و سختي آلـت در زمان نــعوظ

هر بسته مكـس من ۲ حاوي ۶۰ عدد كپسول تاخـير در انـزال ميباشد

max-man

نحوه مصرف كپسول گياهي مكس من ۲ :

روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد. در حالت كلي مصرف دو عدد كپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يك يا دو كپسول هنگام صبحانه و يك يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مكمل است. شايان ذكر است كه مصرف بيش از چهار كپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشك متخصص توصيه نميگردد. لطفا در حين مصرف كپسول را بدون جويدن و شكستن فرو ببريد.

(كپسول را با يك ليوان آب ميل كنيد و آن را  بصورت سالم ببلعيد.)

large_maxman_ii_capsules

قيمت محصول اصل: 120000تومان (اورجينال تضميني)

چند سوال رايج: سوال : مكس من ۲ چگونه عمل ميكند و نتيجه ميدهد ؟

جواب : عناصر منحصر به فرد و ۱۰۰% طبيعي كه با فرمولاسيون پيشرفته در اين كپسول به كار رفته باعث ورود بيشتر خون به بافت اسفنجي آلت شده و به سفت تر و قوي تر شده آلت در زمان نعوظ كمك ميكند. هورمون تستسترون گياهي كه با كاليبره كردن مواد و عناصر گياهي به دست مي آيد باعث توليد هورمون جنسي طبيعي و تهيه مواد مغذي حياتي جهت عملكرد بسيار عالي و همچنين رساندن فرد به اوج لذت جنسي ميشود.

سوال : آيا كپسول MAXMANII مطمئن است ؟

جواب : چون كپسول مكس من حاوي تمام مكملهاي غذايي تشكيل شده از بهترين گياهان است، بنابراين هيچگونه عارضه و اثرات جانبي ندارد. اين كپسول مواد مخدر دارويي نيست و شامل هيچ يك از مواد شيميايي مصنوعي موجود در داروهاي تجويزي نميباشد. بنابراين ۱۰۰% طبيعي و مطمئن است.

سوال : تعداد بسيار زيادي محصول جهت افزايش سايز وجود دارد. چه چيزي مكس من ۲ را از ديگر محصولات متمايز ميكند ؟

جواب : مكس من ۲ بهترين است ! راز نهفته در انتخاب مكس من ۲ انتخاب عناصر گياهي و فرمولاسيون  منحصر به فرد آن ميباشد. نه تنها عناصر تشكيل دهنده بلكه عوال بسيار زياد ديگري وجود دارد كه باعث نتيجه بهتر و خارق العاده اين محصول ميشود.

سوال : مدت زماني كه بايد استفاده از اين كپسول را ادامه داد چقدر است ؟

جواب : به طور معمول در روز ۲ كپسول ميل كنيد. مصرف اين كپسول را تا زماني كه به خواسته و اندازه مورد نظر خود برسيد ادامه دهيد. بيشتر آقايان تصميم ميگيرند پس از دوره درمان ۴ ماهه (مدت زمان استفاده معمول از اين كپسول) باز هم استفاده را ادامه دهند. با ادامه استفاده از اين كپسول دستاوردهاي بيشتري حاصل خواهد شد.

سوال : من فشار خونم بالاست. آيا ميتوانم از اين كپسول استفاده كنم ؟

جواب : اين محصول هيچ تغييري در فشار خون سيستماتيك بدن ايجاد نميكند . اگر شما براي كنترل فشارخون خود و يا رفع التهاب دارو مصرف ميكنيد ممكن است اين محصول بر روي شما نتيجه اي نداشه باشد. لطفا با دكتر خود تماس بگيريد تا اگر اين محصول با داروهاي شما تداخلي ندارد با نظر پزشك آن را خريداري و مصرف نماييد

قیمت : 120,000 تومان  

محصولات شویی كپسول ,مصرف ,محصول ,زمان ,مواد ,سوال ,بزرگ كننده ,عناصر گياهي ,ميشود سوال ,وجود دارد ,۱۰۰% طبيعي منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قفس فیلم سازمان اسکی آزاد دبیرستان انرژی اتمی مشهد معرفی مشاغل | تبلیغات متنی سایت تفریحی کاردو شرکت حس تصویر اوشیدا تست گلشهر شعر فارسي فاخته پرواز