افزايش سايز آلت مكس من ويويد

گياهي مكس من ويويد محصول جديد و پر افزايش سايز و تاخيري با تاثير 100 درصد تضميني

مكس من ويويد

افزايش سايز در درازا و ضخامت

افزايش حالت شق پذيري و سفتي آلت

ايجاد تاخير در انزال

ايجاد نعوظ كامل و تاثير طولاني

داراي منشا گياهي و بر اساس طب سنتي

مكس من ويويد يك كپسول ساخته شده از مواد طبيعي و كاملا گياهي برپايه گياهان دارويي آسياي شرقي مانند جنسينگ و … ميباشد كه براي افزايش خون پذيري و سلامتي بافت آلت تهيه شده است. اين ها نمونه بهينه شده هاي مكس من قديمي هستند و از نظر كارايي در صدر رده هاي بزرگ كننده و تاخيري قرار دارند. اين ها داراي تاثير بسيار عالي در افزايش سايز و افزايش نعوظ ميباشند.

تاثيرات و قابليت هاي هاي مكس من ويويد:

افزايش ميل جنسي و تحريك پذيري

افزايش سايز كلي آلت از نظر طول و قطر

افزايش خون پذيري و سلامت بافت آلت

افزايش زمان رابطه (دير انزالي)

درمان كامل و دائمي زود انزالي

افزايش نعوظ (سختي آلت)

كاملا گياهي و بدون عوارض

داراي دفترچه توضيحات و نحوه مصرف

اين ها تاثير فوق العاده اي در افزايش زمان رابطه و درمان زود انزالي دارد، اين ها به عنوان يك راه درمان كامل و مادام العمر زود انزالي ميتواند مصرف شود.

مكس من ويويد با افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشكل نعوض را حل كرده و باعث پر شدن حوضچه هاي اسفنجي آلت ميشود. مكس من ويويد محصولي است 100% گياهي كه هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

قيمت مكس من ويويد اصل : 250000 تومان (كاملا اورجينال)

نحوه مصرف كپسول گياهي مكس من ويويد :

روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد.

در حالت كلي مصرف دو عدد كپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يك يا دو كپسول هنگام صبحانه و يك يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مكمل است.

شايان ذكر است كه مصرف بيش از چهار كپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشك متخصص توصيه نميگردد.

لطفا در حين مصرف كپسول را بدون جويدن و شكستن فرو ببريد.

كپسول را با يك ليوان آب ميل كنيد و آن را بصورت سالم ببلعيد.

مذاكره تلفني طرفين براي خريداري محصول ضروري است

لطفا شماره اي كه پاسخگو باشد وارد نماييد

قیمت : 250,000 تومان  

محصولات شویی افزايش ,ويويد ,مصرف ,كپسول ,گياهي ,سايز ,افزايش سايز ,درمان كامل ,نحوه مصرف ,مصرف كپسول ,زمان رابطه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طبیعت ایرانسل رایگان آثار سمیرا دشتی فروشگاه طراحی سایت | طراحی وب سایت برترین فیلم ها بوشهر پورت محیط مدرسه لینکدونی